Warning: Trying to access array offset on false in /data03/virt6115/domeenid/www.kiilikvh.ee/htdocs/wp-content/themes/polyclinic/includes/custom-header/custom-header.php on line 224
Lisateenused

Lisateenused

Milliseid lisateenuseid me pakume?

Kiili KVH OÜ põhitegevuseks on vee- ja kanalisatsiooniteenuse osutamine. Lisaks sellele pakume oma klientidele ka lisateenuseid.

Järgnevates lõikudes anname Teile detailsema ülevaate meie poolt pakutavatest lisateenustest.

Tehniliste tingimuste väljastamine

Hoone ehitusprojekti koostamiseks vajab projekteerija vee- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimiseks kohaliku vee-ettevõtte suunitlusi. Selle jaoks väljastame Teile tehnilised tingimused.

Tingimuste saamiseks palume esitada taotlus (taotluse vorm) aadressile info@kiilikvh.ee.

Sisendveetorustiku surveproov

Hoone valmimisel palume Teil teostada Kiili KVH OÜ esindaja juuresolekul sisendveetorustiku surveproov, mis on survekatsetus, mille korral tõstetakse torus rõhk üle nominaalse rõhu ja lastakse torul survestatuna seista, tagamaks toru ja ühenduste venimise ja lekkekindluse.

Juhul kui Teil ei ole võimalik surveproovi teostada saame me pakkuda Teile selle teenuse osutamist. Teenuse tellimiseks palume meiega ühendust võtta üldtelefonil 604 0156.

Veeühenduse avamine ja sulgemine

Kui Teie kinnistul puudub pikema aja jooksul veetarbimine (nt talveperioodil), siis soovitame talvisel perioodil torustike külmumise vältimiseks veearvesti lasta eemaldada.

Vastava sooviavaldusega pöörduge palun Kiili KVH OÜ klienditeeninduse poole üldtelefonil 604 0156.

VK torustike ja sidekaabli ettenäitamine ja mahamärkimine

Kui Te olete tegemas kaevetöid meie kommunikatsioonidega kaetud alas (vesi, kanal, side), siis on võimalik tellida meilt meie kommunikatsioonide ettenäitamist.

VK-torustike ettenäitamiseks palume ühendust võtta meie veemajanduse peaspetsialistiga Silver Parri telefonil 5304 3224.

Meile kuuluvate sidekaablite ettenäitamisega tegeleb nende haldaja Motoral OÜ, e-post info@violagrupp.ee.