Veetorustiku läbipesu Nabala ja Lähtse külas 01.10.2019

Teisipäev, 01 Oktoober 2019

Veekatkestusest Nabala ja Lähtse külas

Seoses joogivee kvaliteedi parandamisega, teostab Kiili KVH OÜ täna 01.10.2019 ajavahemikus 09:00-13:00 Nabala ja Lähtse külas veetorustike läbipesu, mistõttu toimub antud ajavahemikus Nabala ja Lähtse piirkonnas veekatkestus. Peale pesu võib vesi olla lühiajaliselt hägune, mistõttu palume enne vee tarbimist lasta kraanist veel joosta 5-10 minutit. Võimalusel soovitame selleks kasutada kraani, mis asub enne joogivee filtreid.

Oleme nõus, et teavitus on tulnud ootamatult ja läbipesu võib tekitada mõningaid ebameeldivusi ning seetõttu vabandame. Samas soovime selgitada, et vee-ettevõte soovib tagada püsivalt joogivee kvaliteedinäitajate vastavust nõuetele. Kahjuks selgusid joogivee omaanalüüsi tulemusel ootuspärasest kesisemad näitajad, mistõttu otsustasime teostada veetrasside läbipesu esimesel võimalusel.

Lisaks eeltoodule soovime kinnitada, et plaanipärastest trassipesudest teavitame kindlasti pikemalt ette ja kvaliteedi parandamiseks kaalume edaspidi torustike põhjalikumaks puhastuseks kasutada õhk-vesi survepesu.

Mõistvale arusaamisele lootma jäädes ja vabandades veelkord võimalike ebamugavuste tõttu

Kiili KVH OÜ